Apartmán

Luxusní ubytování na 40-50 m2 s výhledem na Grandhotel Pupp může příjemně překvapit i ty nejnáročnější hosty. Každé apartmá má samostatnou kuchyň, plně vybavenou moderními spotřebiči, ložnici, obývací pokoj a prostornou koupelnu. Pokoje jsou komfortně zařízené - jídelním stolem pro 4 osoby, LCD TV s kabelovou TV, manželskou postelí rozkládací pohovkou (lze využít jako přistýlku), konferenční stolek s 2 židlemi, kompletní vybavenou kuchyni, s telefonem, trezorem, bezplatný Wi-Fi připojení na internet. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, bidetem, župany, pantoflemi, kosmetikou a fénem.

Dvoulůžkový pokoj

V dvoulůžkovém pokoji o ploše 18-20m2 se můžete ponořit do kouzelné atmosféry klidu a pohodlí. Do výbavy dvoulůžkového pokoje patří: postel, stůl, LCD TV se satelitním příjmem, minibarem, telefonem, trezorem, Wi-Fi připojení. Koupelny jsou vybaveny: sprchovým koutem, bidetem, ruč, hotelovou kosmetikou,sprchovým koutem, vysoušečem vlasů.

Jednolůžkový pokoj

Naše pitoreskní jednolůžkové pokoje o velikosti 14 m2 vás překvapí svým komfortem. Jsou vybaveny světlým rustikálním nábytkem - konferenční stolek , postel, LCD TV se satelitním příjmem,trezorem, telefonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, bidetem, fénem, hotelovou kosmetikou.